Akmina Travel Club 1979 yılında kurulmuş, sektörde 35. Yılına girmiş köklü ve saygın bir şirkettir. 35 yıllık tecrübesi ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedef edinmiş “ A Grubu “ KITSAB ve ASTA üyesi bir seyahat acentesidir.

Türkiye, Rusya, Polonya, Danimarka, Hollanda, Almanya, Macaristan ve İngiltere'den incoming operasyonlarının yanı sıra, outgoing, ticketing, MICE, Lojistik & Teknik departmanları uzman kadrosu ile kaliteli hizmet politikasından ödün vermeden sektöre ivme kazandırmaya devam etmektedir.

Türkiye'nin önde gelen ilaç, otomotiv ve mahalli idareler organizasyonları başta olmak üzere özel ve kamu kuruluşlarının lansman, toplantı ve kongre organizasyonlarında ev sahipliği yapmaktadır.

2008 yılında Akmina Travel Club Pegasus Havayolları tarafından "Kıbrıs Birincisi" ödülü ile de taçlandırılmıştır.

"Koşulsuz misafir memnuniyeti" ilkesiyle Kıbrıs’ ta ki Doğru, Güvenilir ve Yaratıcı çözüm ortağınızdır.

 

Misyon

1979 yılında bu uzun ve zorlu yola çıkan Akmina Travel Club Dünya üzerinde pek az ülkede bilinirliği olan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetini yapmış olduğu sektörel yatırımlar neticesinde özellikle Avrupa ve İskandinav ülkelerinde Cennet Adası olarak bilinirliğini artırmış ve gelmiş olduğu noktada yapılan yatırımlar neticesinde yalnızca Avrupa Pazarında yıllık 70’000 turisti Ada’da misafir etmiştir. Ercan uluslar arası havalimanına ilk defa Avrupa partner operatörleri ile birlikte hafta da 3 kez Avrupa’dan charter seferler gerçekleştirmiştir. KKTC Turizmine bu anlamda öncülük etmiştir.

Ülke Turizmin gelişmesi için daima yenilikçi, misafir memnuniyeti sağlama aşamasında ise gelenekçi Türk misafirperverliğini ön planda tutan Akmina Travel Club, Avrupa’nın bir çok noktasında yaptığı yatırımlar ile adını duyurmaya devam edecektir.

Vizyon

İnsan odaklı çalışan dinamik bir ekip ile misafirlerinin olabilecek taleplerini öncesinde arz edebilen, yaptığı yatırımlar ile sektörün hem istihdam kapasitesini her gün artıran hem de teknolojiyi en iyi şekilde kullanan lider operatörü olmak.

Copyright © 2021 Akmina Seyahat Turizm LTD.ŞTİ.